Andora-Pirėnų kalnų sniego širdis.

10778.jpg

Andoros sostinė-Andora įsikūrusi įstabioje trijų upių santakoje. Tai didžiausias šalies miestas. Čia daugiausia miesto pramogų, kavinių, restoranų, diskotekų ir parduotuvių. Prie šio kurorto prisijungęs Eskaldeso, Engordanio ir Santa Kolomos kaimeliai. Andora su Eskaldesu laikomi šalies prekybos ir kultūros centrais. Sostinėje keltuvų nėra, tačiau atstumai iki artimiausių trasų ir keltuvų nedideli. Iš Andoros kas 20 minučių kursuoja miesto autobusas, o rytais ir paslidinėjus galima važiuoti nemokamu Grandvalyros transportu. Pagrindinė miesto aikštė - Plaza la Poble. Tai puiki vieta pasivaikščioti, be to, čia minimos šventės, o vakarais vyksta teatralizuoti pasirodymai. Daug europiečių čia plūsta ne tik norėdami pasigrožėti miestu ir paslidinėti, bet ir siekdami pigiai apsipirkti.

Pagrindiniai Andoros slidinėjimo kurortai.

Grandvalyra- didžiausias Pirėnų kalnų slidinėjimo regionas, kuriame bendras trasų ilgis siekia net 210 km. Kalnų slidinėjimo sirgaliai šį kraštą mėgsta ir dėl puikios keltuvų infrastruktūros-vienu metu į kalną galima užkelti daugiau nei 100 tūkst. žmonių per valandą. Tikimybė, kad susidarys eilės, labai menka. Be to, šis regionas atveria galimybę išbandyti kuo daugiau naujų trasų, o jų Grandvalyroje iš viso yra 118. Dirbtinis sniegas ir geros sąlygos garantuoja, kad 65 proc. regiono slidinėjimo trasų bus prieinamos visą sezoną, nuo lapkričio iki balandžio.

Regioną jungia šeši kalnų slidinėjimo kurortai: Enkampas (1260m), Soldeu (1800 m), El Tarteras (1710 m), Kaniljas (1500 m), Pas de la Kasa (2050 m), Grau Roigas.

Iš viso regione yra 21 žaliai pažymėta trasa, labiau įgudusiems skirtos 42 mėlynos, 30 raudonųjų-puikiai valdantiems slides, taip pat 25 juodosios-išskirtinai profesionalams. Veikia 64 keltuvai. Dirba per 400 licencijuotų instruktorių, įkurtos 7 slidinėjimo ir snieglenčių mokyklos.

Apgyvendinimo ypatumai.

Viešbučiai ir apartamentai atitinka europietiškus standartus. kadangi šalis kompaktiškai išsidėsčiusi kalnuose, visi pastatai, įskaitant viešbučius, yra nedideli, vyrauja prancūzų ir kataloniečių stilius. Dauguma viešbučių yra sesnesnės statybos, kai kurie jų visiškai arba iš dalies renovuoti. Naujesnieji dažniausiai įrengti moderniai. Siūlomas maitinimas viešbučiuose: pusryčiai-švediškas stalas, o vakarienė paprastai pasirenkama iš valgiaraščio.

Dauguma viešbučių (ypač Andoroje, Eskaldese-Engordanyje) įsikūrę atokiau nuo slidinėjimo trasų, tqačiau dėl puikiai išplėtotos viešojo transporto sistemos, jos pasiekiamos lengvai ir greitai.

905.jpg

 

 

Viešbutis Maitinimo tipas Kelionės trukmė Kaina
Sant Jordi (2) Pusryčiai 7 nakvynės Nuo 415 EUR
De l'Isard (3) Pusryčiai 7 nakvynės Nuo 465 EUR
Mola Park Atiram (4+) Pusryčiai 7 nakvynės Nuo 515 EUR
Golden Tulip Andorra Fenix (4) Tik apgyvendinimas 7 nakvynės Nuo 575 EUR
Pere d'Urg (3) Pusryčiai 7 nakvynės Nuo 555 EUR
Tulip Inn Andorra Delfos (4) Pusryčiai 7 nakvynės Nuo 565 EUR
Centric Atiram (4) Pusryčiai 7 nakvynės Nuo 559 EUR
Panorama (4) Pusryčiai 7 nakvynės Nuo 599 EUR

DĖMESIO:

- apgyvendinimo kaina nurodyta asmeniui dviviečiame standartiniame numeryje;
- galimi ir kiti kelionės datos ir apgyvendinimo variantai pagal atskirą užklausimą
- kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas;

Kambarių kiekis už šio pasiūlymo kainas yra ribotas.
Skrydis į Barseloną.

 

Norėdami užsisakyti kelionę ar gauti išsamesnės informacijos susisiekite su mumis:
Tel.  mob. +370 600 27067
el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.