Pasakiškos Alpių kalnų kepurės šypsosi žvelgiant pro langą, trasos tiesiog traukte traukia užsidėti slides ir dumti snieguotais takais, senoviniai nameliai dvelkia ramybe bei susilieja su kerinčio grožio gamta. Tai Italijos Alpės. Jei galvojote, kad italai garsėja tik nepamatuojamu kultūriniu paveldu, moderniais paplūdimiais, mados podiumais ir vyno upėmis, metas pridėti dar vieną pliusą. O tada lieka krautis lagaminus, nepamiršti kalnų slidinėjimo akinių ir tarti „Bongiorno, Italia“!

 

 

Meiles diena kalnuosePasiūlymas 2019 m. vasario 09 d. skrydžiui į Bergamą:

Viešbutis Maitinimo tipas Kelionės trukmė Kaina

Garni San Lorenzo (3+) / Pincolas

Binelli (3) / Pincolas

Orso Grigio (3) / Pincolas

Baita Cecilia (3) / Livinjas

Casa Roncasch (2) / Livinjas

Apartments (in Livigno) (2) / Livinjas

Grohmann (3) / Kampitelas

Stella Montis (4) / Kampitelas

Carosello 3000 apartments (3+) / Livinjas

Villa Emilia (3) / Ortizėjus

Pusryčiai

Pusryčiai

Pusryčiai

Pusryčiai

Be maitinimo

Be maitinimo

Pusryčiai ir vakarienė

Pusryčiai ir vakarienė

Be maitinimo

Pusryčiai ir vakarienė

7 nakvynės

7 nakvynės

7 nakvynės

7 nakvynės

7 nakvynės

7 nakvynės

7 nakvynės

7 nakvynės

7 nakvynės

7 nakvynės

Kaina nuo 379 EUR

Kaina nuo 415 EUR

Kaina nuo 425 EUR

Kaina nuo 459 EUR

Kaina nuo 485 EUR

Kaina nuo 615 EUR

Kaina nuo 615 EUR

Kaina nuo 755 EUR

Kaina nuo 835 EUR

Kaina nuo 875 EUR

 

 

Kainos nurodytos  vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.
Kambarių kiekis už šio pasiūlymo kainas yra ribotas.

 


Transportas

Slidinėjimo kurortuose kursuoja autobusai, kurie vežioja keleivius ir slidininkus iki keltuvų. Turint „ski pasą“, daugumoje kurortų autobusais galima važinėti nemokamai. Teikiamos taksi paslaugos. Oficialūs taksi turi „Taxi“ ženklą ant stogo. Paprastai papildomas mokestis imamas už kiekvieną bagažo vienetą, vežamą bagažinėje, už važiavimą nuo 22 iki 7 val., sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis, už keliones į oro uostą ir iš jo. Verta prieš įlipant į taksi sužinoti kainą. Kai iškviečiate taksi, iškart ima suktis skaitiklis.


Nacionalinė virtuvė

Italija – ne tik spagečių, bet ir picų, alyvougių aliejaus, espreso kavos, kapučino, vynų kraštas.
Italų pietūs ir vakarienė susideda mažiausiai iš trijų ar keturių patiekalų. Po užkandžių (antipasto) atnešamas pirmas karštas patiekalas (primo) - makaronai, ryžiai arba sriuba. Secondo - tai pagrindinis mėsos ar žuvies patiekalas su daržovėmis arba salotomis. Paskui valgomi vaisiai, sūris arba desertas ir geriama espreso kava.
Ryžių rutuliukai „aranchini“, sardinių užkandis „sarde beccafico“, aliejuje keptos Palermo užkandėlės iš pupelių miltų „panelle“ – Sicilijos tipiški užkandžiai
Tiramisu – desertas, pagamintas iš kavos, maskarponės sūrio ir biskvito
„Gelato“ – ledai, gaminami tik iš pieno, pagal skonį pridedama kavos, šokolado, vaisių.


Klimatas

Italijai būdingi 2 metų laikai. Tradiciškai vasara būna karšta ir sausa, o žiema yra daugiau lietingasis sezonas. Vidutinė sausio temperatūra Italijos šiaurinėje dalyje yra apie 0 laipsnių, tačiau Alpėse nukrinta ir iki 15-20 laipsnių šalčio. Šalčiausias mėnuo yra sausis, tačiau žiemą dėl Viduržiemio jūros įtakos temperatūrų svyravimai yra didžiuliai, pavyzdžiui, šiaurėje esančiame Milane gali būti 2 laipsniai šalčio, o pietuose (Palerme) - 18 laipsnių šilumos. „Itališkos žiemos“ daugeliui asocijuojasi su švelniomis žiemomis, tačiau Alpėms tai retai galioja. Ten žiemos skirtos klasikinio kalnų slidinėjimo ir tradicinio šalčio mėgėjams. Taip pat įdomu, kad Dolomitinių Alpių regionuose būna daugiau saulėtų dienų lyginant su kitais Alpių regionais.

 

 

Norėdami įsigyti kelionę kreipkitės mob.: +370 600 27067 arba el.paštu.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

 daugiau pasiūlymų: Slidinėjimas