Galimos trukmės 7/14 n.
Skrydžiai: nuo 2022.05.25 iki 2022.09.25

Oro uostai :
Vilnius (VNO) - Tirana (TIA) - Vilnius (VNO) , skrydžio trukmė apie 3 val.
Poilsio trukmė: 7 arba 14 nakvynių viešbučiuose

Adrijos jūros pakrantėje esantis Duresis – tai vienas svarbiausių Albanijos turizmo centrų ir antras pagal dydį Albanijos miestas. Jo ilgą, viduramžius siekiančią istoriją mena daug senovės paminklų, taip pat iš Romos imperijos laikų. Čia verta pamatyti senovinės miesto gynybinės sienos, romėnų forumo ir amfiteatro liekanas, taip pat II a. romėnų termų griuvėsius. Verta apsilankyti ir Archeologijos muziejuje, kuriame eksponuojama moderni ekspozicija, skirta Antikos istorijai.

Dolce Vita ★★★★
Idealus pasirinkimas, norintiems pailsėti atokiau nuo triukšmingų kurortų. Žalumos apsuptas viešbutis yra įsikūręs ramioje vietovėje, prie pat smėlėto paplūdimio, jo  teritorijoje didžiulis baseinas su terasa ir baru. Viešbutis įsikūręs visai netoli žinomo kurorto - Duresio centro, kurį galima patogiai pasiekti autobusu iš netoli viešbučio esančios autobusų stotelės.
Kaina nuo 387 EUR/asm. (7 n. / AI):
387 EUR/asm. gyvenant 2 suaugusiems ir 2 vaikams
389 EUR/asm. gyvenant 2 suaugusiems ir 1 vaikui
459 EUR/asm. dviviečiame kambaryje

Flower Garden ★★★★★
Modernus ir stilingas, pastatytas 2021 m. Idealus pasiūlymas poroms, norinčioms atsipalaiduoti puikioje atmosferoje, šalia daugybės lankytinų vietų. Įsikūręs netoli smėlėto paplūdimio su nemokamu aptarnavimu ir „viskas įskaičiuota“ baru, viešbutis taip pat siūlo profesionalų aptarnavimą, aukštos kokybės paslaugas ir rafinuotą virtuvę.
Kaina nuo 454 EUR/asm. (7 n. / AI Premium):
454 EUR/asm. gyvenant 2 suaugusiems ir 2 vaikams
469 EUR/asm. gyvenant 2 suaugusiems ir 1 vaikui
579 EUR/asm. dviviečiame kambaryje

Grand Blue Fafa ★★★★★
Modernus, elegantiškas, įsikūręs šalia paplūdimio. Viešbutyje yra standartiniai ir šeimyniniai numeriai, kuriuose yra atskira „swim-up“ zona, iš kurios tiesiogiai galima patekti į baseiną. Tai puiki vieta tiek atostogoms su vaikais, tiek romantiškai kelionei dviese. Svečiai čia ras du baseinus, įskaitant vieną su atskira zona vaikams. Ši vieta taip pat yra puikus atspirties taškas Zakinto salos tyrinėjimui.
Kaina nuo 449 EUR/asm. (7 n. / AI):
449 EUR/asm. gyvenant 2 suaugusiems ir 1 vaikui
454 EUR/asm. gyvenant 2 suaugusiems ir 2 vaikams
549 EUR/asm. dviviečiame kambaryje

Prestige Resort ★★★★★
Naujas pasiūloje ir jau sulaukęs daug dėmesio viešbutis – tai erdvi teritorija pušyne, ant jūros kranto, su pasivaikščiojimo takeliais ir vandens kalneliais vaikams.  Nors pats viešbutis yra ramioje tvarkingoje vietoje, tačiau tuo pačiu ir patogiai pasiekiamos Golemo lankytinos vietos, kavinės ar restoranai. Viešbutyje yra elegantiškų restoranų, tarp kurių  ir išskirtinės albanų virtuvės patiekalai, 3 barai. Nemokamas Wi-Fi internet ryšys. Modernaus stiliaus kambariai, geras aptarnavimas. Yra 2 baseinai ir net vandens parkas! O svarbiausia – smulkaus smėlio su nuožulniu įėjimu paplūdimys, pakrantėje gultai ir skėčiai – nemokamai.
529 EUR/asm. (7 n. / AI):
529 EUR/asm. gyvenant 2 suaugusiems ir 1 vaikui
544 EUR/asm. gyvenant 2 suaugusiems ir 2 vaikams
669 EUR/asm. dviviečiame kambaryje

Svarbu:

 ·    Vykstant į šią kelionę reikalingas ne trumpiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba       tapatybės kortelė ;
 ·    Vykstant į kelionę būtina turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę negalioja Europos sveikatos draudimo kortelė.

Jei turite daugiau klausimų kreipkitės mob.: +370 600 27067 arba el.paštu.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.