Galimos trukmės 7/14 n.

Šventiniu periodu skrydžiai  2021 m. gruodžio 24 - 27 d., 4d./3 n.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Gran Kanariją !
Skrydžiai: nuo 2021.10.29 iki 2021.12.24
TRUKMĖ: ~6 val.

Oro uostai :
Vilnius (VNO) - Las Palmas (LPA) - Vilnius (VNO)
Poilsio trukmė: 7 arba 14 nakvynių viešbučiuose

Garsiausia Kanarų salų archipelago sala viliojanti auksiniais paplūdimiais ir nesibaigiančiomis šviesaus aukso spalvos smėlio kopomis. Ramų poilsį mėgstantys ilsėsis paplūdimyje, vandens sporto mėgėjai ras neribotų galimybių pasportuoti, besidomintys istorija pamatys daug vertingų paminklų, o vaikai pasilinksmins pramogų parkuose ir viešbučių mini klubuose. Visa tai – vienoje nedidelėje saloje vidury vandenyno.

Svarbu:

 ·    Vykstant į šią kelionę reikalingas ne trumpiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba       tapatybės kortelė ;
 ·    Vykstant į kelionę būtina turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja Europos sveikatos draudimo kortelė.

Jei turite daugiau klausimų kreipkitės mob.: +370 600 27067 arba el.paštu.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.